10 aksesorë dhe veshje që kombinohen guximshëm vetëm me fustane

Rifreskojeni dollapin me pak ndihmë nga këto tendenca.

Një fustan i bukur është gjithnjë një ide e mirë kur zgjidhni stilin e rehatshëm gjatë përditshmërisë në punë, një takim në zyrë, daljet pasditeve dhe çdo rast tjetër.

Por, edhe pse femrat gjithnjë tentojnë drejt prakticitetit, duke shtuar disa aksesorë IN. ju mund të transformoni tërësisht pamjen tuaj.

Mos harroni që pranvera ka ardhur dhe fustanet janë një nga zgjedhjet e ideale për t’u veshur çdo ditë, por kur i shtoni dhe aksesorë të lezetshëm nga fjongot, te rripat e mesit apo çantat e lëkurës, ju bëheni gati për të shkëlqyer kudo dhe kurdo. /Telegrafi

Ja disa propozime!

  1. Geta të kuqe

2. Çizmet kauboj

3. Fjongo për flokët

4. Syze optike me skelet të veçantë

5. Rrip mesi i madh

6. Çanta me thurje

7. Pulovri me kopsa

8. Një kapele që bie në sy

9. Xhaketa e gjerë

10. Vathët e mëdhenj

Shija e redaktorit

Nga sot shqiptarët udhëtojnë pa viza drejt Azerbajxhanit

Nga dita e sotme qytetarët e Shqipërisë me pasaporta të rregullta mund të udhëtojnë pa viza drejt Azerbajxhanit. Ambasadori i Azerbajxhanit në Shqipëri, Anar Huseynov...

Tre oficerë të FSK-së diplomojnë në Kolegjin CGSC të ushtrisë...

Oficerët e Forcës së Sigurisë së Kosovës(FSK), majorët Alban Bunjaku, Agron Murati dhe Alban Bujupi, pas studimeve njëvjeçare, diplomuan me sukses të lartë në...

Peja dhe Ulqini nënshkruajnë marrëveshjen e binjakëzimit si qytete

Kryetari i Pejës, Gazmend Muhaxheri ka pasur një mysafir të veçantë në zyrën e tij të shtunën. Ai priti me nderime kryetarin e Ulqinit, Genc...

Të fundit nga rubrika