Këta janë garuesit që sfidohen sonte në kuizin “Kush jam unë”

Njohuritë për sportin më të popullarizuar në botë sonte do t’i testojnë Besnik Nura, Eduart Asllani dhe Donis Lajqi.

Garuesit e kuizit "Kush jam unë"

“Kush jam unë” është pyetja që do t’i bëhet edhe sonte tre garuesve në kuizin e vetëm të futbollit në Kosovë, në kuadër të emisionit “Dueli Sportiv.

Njohuritë për sportin më të popullarizuar në botë sonte do t’i testojnë Besnik Nura, Eduart Asllani dhe Donis Lajqi.

“Dueli Sportiv”  si zakonisht fillon në ora 22:00, teksa pas diskutimeve të panelistëve në studio është radha e kuizit.

Siç dihet, finalja e madhe do të zhvillohet më 17 dhjetor dhe fituesi do të fitojë 700 euro.

Spektakli është i garantuar!

Shija e redaktorit

Spanja në finale, mposht Francën

Kombëtarja e Spanjës ka arritur kualifikimin në finale të Euro 2024, pasi mposhti me rezultat 2:1 kombëtaren e Francës në gjysmëfinale. Në pjesën e dytë...

Ballkani triumfon në ndeshjen e parë kualifikuese në Ligën e...

Ballkani ka fituar 2-1 ndaj Santa Coloman në 1/8 e fazës kualifikuese në Ligën e Kampionëve. Ndeshja nisi me një ritëm të qetë, por që...

Blinken duartroket rolin e Osmanit për hapjen e qendrës rajonale...

Sekretari amerikan i Shtetit, Antony Blinken, ka vlerësuar rolin e presidentes së Kosovës, Vjosa Osmani, në hapjen e qendrës rajonale “Gratë, Paqja dhe Siguria”...

Të fundit nga rubrika