A besoni që Kosova ka ende gjasa për kualifikim në “Euro 2024”? Votoni në sondazhin e “Duelit Sportiv”

Kombëtarja e Kosovës vazhdon të ëndërrojë për një kualifikim të mundshëm në 'Euro 2024'

‘Dardanët’ mbrëmë arritën të sigurojnë një pikë kundër Zvicrës në stadiumin ‘Fadil Vokrri’, në ndeshjen që përfundoi me rezultat 2-2.

Të martën, të drejtuarit e Primozh Glihas janë mysafir të Rumanisë. Kombëtarja e cila aktualisht mban pozitën e dytë në grupin I me nëntë pikë.

Teksa, Kosova është në vendin e pestë me katër sosh.

Se a besoni që Kosova ka ende gjasa për kualifikim në ‘Euro 2024’, ju mund të votoni në faqen zyrtare të ‘Duelit Sportiv’ në Facebook.

Rezultati i sondazhit do të publikohet sonte gjatë emisionit më të shikuar të sportit në Kosovë ‘Dueli Sportiv’.

Më poshtë mund të votoni me opsionet ”Po” ose ”Jo”.

Shija e redaktorit

Rama: Mirëmengjes me përulje e nderim për Afrim Bunjakun

“MIRËMËNGJES me përuljen me nderim për efektivin e Policisë së Kosovës, Afrim Bunjaku, i cili dha jetën në krye të detyrë”. Kështu ka shkruar kryeministri  Shqipërisë...

Tragjedia e 24 shtatorit, sulmi terrorist dhe vrasja e policit...

Këtë të hënë, më 25 shtator, u vendos të shpallet ditë zie shtetërore, derisa i gjithë vendi u trondit nga një sulm terrorist. Tragjedia vazhdoi...

Nora Gjakova, e artë në Grand Slamin e Bakusë

Xhudistja kosovare, Nora Gjakova, ka fituar medaljen e artë ne Grand Slamin e xhudos, që po mbahet në Baku të Azerbajxhanit Gjakova e mposhti gjeorgjianen...

Të fundit nga rubrika