AAK thërret konferencë për media

Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës (AAK) ka njoftuar se gjatë kësaj të premte do të mbajë konferencë për media

AAK

Partia opozitare, Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), ka njoftuar se gjatë kësaj të premte do të mbajë konferencë për media.

Konferenca për media do të mbahet në hollin e Kuvendit të Kosovës, në orën 10:00.

Në deklaratën për media nuk bëhet e ditur se cila do të jetë tema e konferencës.

 

Shija e redaktorit

Radio Dukagjini i’a qet “Pikën”

Radio Dukagjini po vjen me skemë të re programore. “Pikë”, është një ndër emisionet më të reja që do të filloj në kuadër të kësaj...

Më 30 mars në librarinë “Dukagjini” mbahet promovimi i librit...

Më 30 mars, e enjte, në orën 18:00, në librarinë “Dukagjini” do të mbahet promovimi i librit “Pse s'ma ka thënë njeri më parë”, i...

Kosova dhe Izraeli ndajnë pikët; “Dardanët” nisin mbarë kualifikimet për...

Kosova pati një paraqitje solide në ndeshjen e parë të Grupit I në kualifikimet për “Euro 2024”. Në një ndeshje me emocione, Kosova arriti të...

Të fundit nga rubrika