Ajo tha po! Në ditën e ditëlindjes, Dafina merr propozimin për martesë

Përveç që sot feston ditëlindjen, Dafina ka marrë edhe propozimin për martesë nga partneri i saj Kreshniku

Dafina Zeqiri

Artistja e vendit, Dafina Zeqiri, sot festoon ditëlindjen e saj.

Po në këtë ditë, artistja ka marrë edhe propozimin për martesë nga partneri i saj Kreshniku.

Përmes një postimi në Instagram, Dafina ka shpërndarë këtë moment emocionues për të.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DAFINË MOJ (@dafina.zeqiri)

Shija e redaktorit

Dita e Presidentit, Osmani me familjen e saj e shënon...

24 maji është Dita e Presidentit. Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, ka thënë se kjo ditë është vendosur nga presidenti historik, Ibrahim Rugova. Osmani ka thënë...

“Në burgun e Dubravës kemi fjetur në qiell të hapur...

Ndonëse këmba e ushtarëve të NATO-s ende nuk kishte shkelur në Kosovë, vëzhguesit e tyre nga ajri e toka po mblidhnin informacione për terrorin...

“Dukagjini” dhe “Pearson Education” rrisin standardet në arsim, organizojnë trajnim...

Shtëpia botuese “Dukagjini”, në bashkëpunim me “Pearson Education”, organizojnë trajnimin njëditor të titulluar “Breathing New Life Into Our Lessons” për mësimdhënësit/et e gjuhës angleze....

Të fundit nga rubrika