Aksident i rëndë në Tiranë, humbin jetën dy vajza

Dy vajza kanë humbur jetën si pasojë e një aksidenti të rëndë, i cili ka ndodhur pasditen e së enjtes në Tiranë, te mbikalimi i Unazës së Madhe.

Sipas mediave në Shqipëri, tre të tjerë kanë përfunduar në spital, ku po marrin kujdes shëndetësor.

Pamje nga pasojat e aksidentit

Aksidenti ka ndodhur rreth orës 18:05, kur shtetasi me iniciale Q.K. ka humbur drejtimin e mjetit, duke rënë nga mbikalimi mbi kofanon e një automjeti tjetër, raporton Top Channel.

Policia njofton se kanë humbur jetën dy shtetase vajza, ndërsa janë dërguar në spital për ndihmë mjekësore shtetasit Q K., O. K., dhe K. R.

Shija e redaktorit

Radio Dukagjini i’a qet “Pikën”

Radio Dukagjini po vjen me skemë të re programore. “Pikë”, është një ndër emisionet më të reja që do të filloj në kuadër të kësaj...

Më 30 mars në librarinë “Dukagjini” mbahet promovimi i librit...

Më 30 mars, e enjte, në orën 18:00, në librarinë “Dukagjini” do të mbahet promovimi i librit “Pse s'ma ka thënë njeri më parë”, i...

Kosova dhe Izraeli ndajnë pikët; “Dardanët” nisin mbarë kualifikimet për...

Kosova pati një paraqitje solide në ndeshjen e parë të Grupit I në kualifikimet për “Euro 2024”. Në një ndeshje me emocione, Kosova arriti të...

Të fundit nga rubrika