Aksident në autostradën në Vërmicë

Aksident rrugor

Një aksident rrugor ka ndodhur të mërkurën e njëzet prillit, në autostradën në Vërmicë.

Nga fotot e siguruara nga Rtv Dukagjini, shihet një veturë e dëmtuar.

Vesel Gashi, Zëdhënës i Policisë në qytetin e Prizrenit, ka thënë se nuk janë dijeni për këtë rast sepse nuk është në juridiksionin e tyre.

Nga ky aksident nuk dihet se a ka ndonjë person të lënduar.

Shija e redaktorit

Spanja kampione e Evropës për herë të katërt

Ka mbaruar super ndeshja mes Spanjës dhe Anglisë në kuadër të finales së Kampionatit Evropian 2024. Pas një loje fantastike, Spanja ka përmbyllur ndeshjen me...

Spanja në finale, mposht Francën

Kombëtarja e Spanjës ka arritur kualifikimin në finale të Euro 2024, pasi mposhti me rezultat 2:1 kombëtaren e Francës në gjysmëfinale. Në pjesën e dytë...

Ballkani triumfon në ndeshjen e parë kualifikuese në Ligën e...

Ballkani ka fituar 2-1 ndaj Santa Coloman në 1/8 e fazës kualifikuese në Ligën e Kampionëve. Ndeshja nisi me një ritëm të qetë, por që...

Të fundit nga rubrika