Vetaksident në Dobërllukë të Vushtrrisë, vetura përplaset në barrierat e rrugës

Një vetaksident ka ndodhur sot në Dobërllukë të Vushtrrisë.

Shoferi ka mbetur i lënduar pasi është përplasur në anësoret e rrugës të cilat kanë depërtuar brenda në veturë.

Këtë e ka konfirmuar për Portalin Dukagjini, zëdhënësi i Policisë për rajonin e Mitrovicës, Avni Zahiti.

“Një veturë e përfshirë, përveç dëmeve materiale lëndime ka pësuar shoferi i veturës”, ka thënë Zahiti.

Shija e redaktorit

Nga sot shqiptarët udhëtojnë pa viza drejt Azerbajxhanit

Nga dita e sotme qytetarët e Shqipërisë me pasaporta të rregullta mund të udhëtojnë pa viza drejt Azerbajxhanit. Ambasadori i Azerbajxhanit në Shqipëri, Anar Huseynov...

Tre oficerë të FSK-së diplomojnë në Kolegjin CGSC të ushtrisë...

Oficerët e Forcës së Sigurisë së Kosovës(FSK), majorët Alban Bunjaku, Agron Murati dhe Alban Bujupi, pas studimeve njëvjeçare, diplomuan me sukses të lartë në...

Peja dhe Ulqini nënshkruajnë marrëveshjen e binjakëzimit si qytete

Kryetari i Pejës, Gazmend Muhaxheri ka pasur një mysafir të veçantë në zyrën e tij të shtunën. Ai priti me nderime kryetarin e Ulqinit, Genc...

Të fundit nga rubrika