Aksident në Prishtinë, vetura përplaset me dy motoçikleta

Foto nga Periskopi

Një aksident trafiku raportohet të ketë ndodhur këtë të hënë në Prishtinë.

Në fotografitë e shpërndara shihet se në aksident janë të përfshira një veturë dhe dy motoçikleta.

Deri më tani nuk dihet nëse ka persona të lënduar.

Portali Dukagjini ka pyetur për rastin në Policinë  e Kosovës, por deri në publikimin e këtij artikulli nuk ka pranuar përgjigje.

Shija e redaktorit

EURO DUELI – Nisja e aventurës futbollistike në TV Dukagjini

Sonte ka nisur emisioni “Euro Dueli” në TV Dukagjini, emision kushtuar Kampionatit Evropian. Analiza të detajuara, debate interesante, show, do t’i përcjellin shikuesit përgjatë një...

Parada e Çlirimit, FSK e Policia parakalojnë në Prishtinë

Pasardhëse e UÇK-së, e ushtria e shtetit të pavarur të Kosovës nuk kishte si të niste sot parakalimin në 25 vjetorin e çlirimit pos...

Ditët e para të çlirimit, rrëfim nga ish-zyrtari për informim...

Për ditë me radhë në territorin e Maqedonisë, ushtarët e NATO-s stërviteshin për përballjen me forcat serbe në Kosovë. Më 10 qershor në Kumanovë, Serbia...

Të fundit nga rubrika