Alaudin Hamiti reagon pas ngjarjeve në ambientet e Big Brother VIP Kosova

Prezantuesi i shtëpisë më të famshme, Alaudin Hamiti ka reaguar sot pas ngjarjeve të krijuara brenda ambienteve të Big Brother VIP Kosova.

Një nga temat e diskutimit sipas njoftimit të Alaudin Hamitit do të jetë skena e Ganiut dhe Shqipes.

Këtë e ka bërë të ditur përmes një ‘instastorje’ në rrjetin social ‘Instagram’.

Kjo skenë ka ndodhur disa orë më parë.

Shija e redaktorit

Cristiano Cardoso, braziliani i Drenicës

Po stërvit shumë larg nga shtëpia, por në Skenderaj ndihet sikur në shtëpi. Cristiano Cardozo është portieri brazilian i Drenica Futsal, të cilin krahas punës...

Rama takohet me udhëheqësit e Katarit, i fton ata për...

Kryetari i Prishtinës, Përparim Rama ka njoftuar se së bashku me Presidenten e vendit, Vjosa Osmani është duke qëndruar në Katar për një vizitë...

Osmani uron Suedinë pasi iu hap rruga për anëtarësim në...

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, ka uruar Suedinë pasi asaj iu hap rruga për anëtarësim në NATO, meqë Hungaria miratoi të hënën kandidaturën e...

Të fundit nga rubrika