Arrestohen tre persona në Fushë-Kosovë, ishin përleshur ndërmjet vete

Mbrëmë janë përleshur tre persona në Fushë-Kosovë, dy prej tyre kanë pësuar lëndime trupore e që të tre janë dërguar në mbajtje

Foto ilustrim

Janë arrestuar tre persona që ishin përfshirë në një përleshje mes vete, ku si pasojë e kësaj përleshjeje dy persona kanë pësuar lëndime të lehta trupore.

Policia e Kosovës në raportin 24-orësh ka njoftuar se në konsultim me prokurorin, të dyshuarit pas intervistimit janë dërguar në mbajtje.

Rasti ka ndodhur mbrëmë në Fushë-Kosovë në orën 20:25.

Fsh. Kuzmin, Fushë Kosovë / 20.05.2024 – 20:25. Tre meshkuj kosovarë janë arrestuar për arsye se ishin përfshirë në një përleshje ndërmjet vete. Si  pasojë e përleshjes dy persona kanë pësuar lëndime të lehta trupore dhe kanë pranuar trajtim mjekësor. Në konsultim me prokurorin të dyshuarit pas intervistimit janë dërguar në mbajtje”, thuhet në raportin 24-orësh të Policisë së Kosovës.

Shija e redaktorit

Nga sot shqiptarët udhëtojnë pa viza drejt Azerbajxhanit

Nga dita e sotme qytetarët e Shqipërisë me pasaporta të rregullta mund të udhëtojnë pa viza drejt Azerbajxhanit. Ambasadori i Azerbajxhanit në Shqipëri, Anar Huseynov...

Tre oficerë të FSK-së diplomojnë në Kolegjin CGSC të ushtrisë...

Oficerët e Forcës së Sigurisë së Kosovës(FSK), majorët Alban Bunjaku, Agron Murati dhe Alban Bujupi, pas studimeve njëvjeçare, diplomuan me sukses të lartë në...

Peja dhe Ulqini nënshkruajnë marrëveshjen e binjakëzimit si qytete

Kryetari i Pejës, Gazmend Muhaxheri ka pasur një mysafir të veçantë në zyrën e tij të shtunën. Ai priti me nderime kryetarin e Ulqinit, Genc...

Të fundit nga rubrika