Arrestohet një person, dyshohet se sulmoi seksualisht një grua

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se është arrestuar një person në Gjakovë pasi dyshohet se ka sulmuar seksualisht një grua

Policia e Kosovës ka arrestuar një person në Gjakovë, nën dyshimin se ka sulmuar seksualisht një grua.

Në raportin 24-orësh bëhet e ditur se pas një pune operative të njësisë së hetimeve të Stacionit Policor në Gjakovë, është arritur të identifikohet i dyshuari, i cili me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Tutje, në raport thuhet se për të dyshuarin, viktima ka raportuar se ishte i panjohur për të.

“Ankuesja femër kosovare ka raportuar se është sulmuar seksualisht nga i dyshuari i panjohur. Pas një pune operative-hetimore nga njësia e hetimeve të Stacionit Policor Gjakovë është arritur të identifikohet i dyshuari i cili është arrestuar dhe pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje”, thuhet në raport.

Shija e redaktorit

Aksioni i Policisë në veri, konfiskohen rreth 74 milionë dinarë

Policia e Kosovës ka shpalosur detaje shtesë lidhur me aksionin e zhvilluar gjatë ditës së sotme në veri të vendit. Sipas njoftimit të Policisë së...

Melinda Ademi publikon projektin e ri “Kiss me”

Këngëtarja e njohur, Melinda Ademi, ka publikuar projektin e saj më të ri me titullin “Kiss Me”. Kënga e publikuar është me melodi dhe tekst...

Dafina dhe Ylli vazhdojnë t’i “trazojnë ujërat”, pozojnë me...

Këngëtarja e njohur, Dafina Zeqiri, sot ka kapur vëmendjen e të gjithëve me postimin e saj të fundit në rrjetin social "Instagram". "Duar të bashkuara"...

Të fundit nga rubrika