Arrestohet një person në Fushë-Kosovë, dyshohet se sulmoi seksualisht një grua

Në Fushë Kosovë është arrestuar një person, nën dyshimin se ka sulmuar seksualisht një grua

Foto ilustruese

Një person është arrestuar në Fushë-Kosovë, nën dyshimin se ka sulmuar seksualisht një grua.

Sipas raportit të policisë, kjo ka ndodhur të enjten e kaluar, ndërsa i dyshuari është arrestuar të hënën e 24 qershorit.

I dyshuari është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Shija e redaktorit

Spanja kampione e Evropës për herë të katërt

Ka mbaruar super ndeshja mes Spanjës dhe Anglisë në kuadër të finales së Kampionatit Evropian 2024. Pas një loje fantastike, Spanja ka përmbyllur ndeshjen me...

Spanja në finale, mposht Francën

Kombëtarja e Spanjës ka arritur kualifikimin në finale të Euro 2024, pasi mposhti me rezultat 2:1 kombëtaren e Francës në gjysmëfinale. Në pjesën e dytë...

Ballkani triumfon në ndeshjen e parë kualifikuese në Ligën e...

Ballkani ka fituar 2-1 ndaj Santa Coloman në 1/8 e fazës kualifikuese në Ligën e Kampionëve. Ndeshja nisi me një ritëm të qetë, por që...

Të fundit nga rubrika