Befason Stresi me deklaratën e tij: Kam fituar dyfishin e çmimit të madh në BBV Kosova

Reperi Stresi i cili u shpall fituesi i edicionit të parë të "Big Brother Vip Kosova" ka thënë se ka fituar një shumë prej 240 mijë eurosh. Ai gjithashtu ka marrë dy kontrata si imazh pas pjesëmarrjes në emision

Reperi shqiptar, Stresi

Reperi nga Shqipëria, Stresi u shpall fituesi i edicionit të parë të “Big Brother Vip Kosova”.

I ftuar në një emision, ai ka zbuluar se sa ka fituar në total nga pjesëmarrja e tij në Big Brother.

Moderatori e kishte pyetur se çfarë po bën me paratë që ka fituar, ndërsa ai i ka dhënë përgjigjen se “përveç çmimit të madh, unë kam pasur edhe dy kontrata të tjera si imazh. Shifra që kam fituar është dyfishuar. Eksperienca e të qenit në ‘BBVA’ ka sjellë në të gjitha rrethanat një shumë prej 240 mijë”, ka thënë Stresi në lidhje me paratë e fituara.

Sipas deklaratës së tij, duket se reperi Stresi ka fituar 240 mijë euro nga eksperienca e tij në “Big Brother Vip Kosova”, duke përfshirë çmimin si fitues i edicionit dhe të ardhurat nga dy kontratat si imazh.

Stresi i pyetur se me kë nga femrat nuk do martohej kurrë, ai është përgjigjur me emrin e Zhaklina Lekatari, opinonistja e Big Brother Vip Albania.

Ndërsa, sa i përket jetës së tij personale dhe nëse do martohej apo jo, Stresi ka treguar se shokët e tij po mundohen që ta martojnë, por është çështje fati. Sipas tij kur t’i vijë fati dhe ai do martohet.

Shija e redaktorit

Lansohet platforma e-Komuna, Kurti: Drejt një qeverisjeje digjitale me fokus...

Ministria e Administrimit të Pushtetit Lokal ka organizuar të premten ceremoninë e lansimit të shërbimeve të e-Komuna, e cila është pjesë e platformës shtetërore...

ASK: Në Kosovë s’ka rënie të madhe të numrit të...

Procesi i regjistrimit të popullsisë në Kosovë përfundon këtë të premte, pas fillimit të tij më 5 prill, rezultatet preliminare të të cilit pritet...

Osmani bisedon me homologun gjerman, diskuton rëndësinë e anëtarësimit të...

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, të martën mbrëma ka zhvilluar një bisedë telefonike me homologun gjerman, Frank-Walter Steinmeier. Në një postim në rrjetin social "X",...

Të fundit nga rubrika