Bella Hadid duket mahnitëse teksa mbërrin në shfaqjen Balenciaga

Supermodelja Bella Hadid ka mbërritur në Paris për një sërë paraqitjesh në pasarelat e Javës së Modës të qytetit, paraqitja e saj para shfaqjes së Balenciaga ishte mbresëlënëse

Bella Hadid

Ajo së fundmi ka zbukuruar pistën në sfilatën e Burberry gjatë Javës së Modës në Londër .

Dhe Bella Hadid u sigurua që të gjithë sytë ishin tek ajo teksa mbërriti për një veshje për shfaqjen e Balenciaga për Javën e Modës në Paris të enjten.

Bella Hadid

Modelja, 25 vjeçe, shfaqi figurën e saj të pabesueshme teksa veshi një bluzë të zezë pa mëngë me një prerje në mes, shkruan Daily Mail.

Veshja përmbante gjithashtu një bluzë me detaje ‘cut out’ ndërsa Bella e kombinoi me një palë pantallona lëkure të ngjashme.

Flokëve të saj brune, supermodelja ua shtoi pamjen duke i stiluar me një shirit të zi.

Bella Hadid

Duke e shtuar lartësinë e saj me çizmet e zeza, Bella e kompletoi look-un e saj për ditën me një palë syze dielli.

Dalja vjen pasi ylli pozoi për një seri fotosh joshëse të realizuara nga shefi i tyre kreativ Riccardo Tisci.

Shija e redaktorit

Fury mposht Chisoran, mbron titullin botëror të peshave të rënda

Boksieri britanik, Tyson Fury, ka mposhtur Derek Chisoran ​​për të mbrojtur titullin e tij WBC, të peshave të rënda. Meçi ka zgjatuar deri në raundin...

Xhubleta shqiptare në 110- vjetorin e Pavarësisë bëhet pjesë Komitetit...

Ministrja e Kulturës së Shqipërisë, Elva Margariti, përmes një videoje të publikuar në llogarinë zyrtare të Ministrisë së Kulturës në Facebook, ka bërë të...

Me pushkë e me penë – 110 vjet shtet

Gjithçka, nisi më 28 Nëntor të vitit 1443. Në këtë ditë, heroi kombëtar i shqiptarëve, Gjergj Kastrioti, ngriti flamurin e shqiponjës dykrenare mbi Kalanë e...

Më të lexuarat

BE merr ‘anë’ në raportet mes Kosovës dhe Serbisë

Emrimi i Nenad Rashiq, Ministër për Kthim dhe Komunitete nga Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, ka ardhur një muaj pas bojkotimit të institucioneve të...

Kardiologu Çelaj për vdekjen e 17-vjeçarit në fushë: Ne e...

Kardiologu Sulejman Çelaj ka folur për rastin e vdekjes së futbollistit të ‘Trepçës 89, Erion Kajtazi. https://www.dukagjini.com/nderron-jete-ne-fushe-futbollisti-17-vjecar-erion-kajtazi/ Përmes një lidhje direkte në emisionin “Dueli Botëror” në...

FIFA nis procedurë disiplinore ndaj Serbisë, por jo edhe ndaj...

FIFA ka iniciuar procedurë disiplinore kundër Federatës së Futbollit të Serbisë. Kështu ka bërë të ditur shtëpia botërore e futbollit, të hënën e pesë dhjetorit,...

Të fundit nga rubrika