ChatGPT jashtë funksionit

ChatGPT

ChatGPT duket se ka pushuar së punuari, me përdoruesit në mbarë botën që ankohen për probleme me OpenAI.

Monitoruesi i faqes në internet Down Detector regjistroi qindra raporte nga përdoruesit e ChatGPT, të cilët u ankuan se OpenAI nuk funksiononte dhe chatbot nuk po funksiononte.

Faqja e statusit në faqen e internetit të OpenAI-t thoshte “ndërprerje në chat.openai.com”, duke vënë në dukje disa incidente të tjera në ditët e fundit.

Shija e redaktorit

Formacionet zyrtare, Itali-Shqipëri: Sylvinho me më të mirët, Spalletti sulmon

Italia dhe Shqipëria në ‘Signal Iduna Park” të Dortmundit, në ndeshjen hapëse për të dyja në Kampionatin Evropian 2024 e vlefshme për grupin B. Në...

Rrëfimi i fotoreporterit që xhiroi largimin e forcave serbe nga...

Prizreni, njëri ndër qytetet më të vizituara në Kosovë në periudhën e luftës nuk e kishte një pamje të tillë. Para 25 vjetësh kur edhe...

Granit Xhaka shpallet lojtari më i mirë i ndeshjes Hungari-Zvicër

Zvicra e ka nisur jashtëzakonisht mirë Kampionatin Evropian që po mbahet në Gjermani. “Helvetikët” triumfuan 1:3 ndaj Hungarisë në ndeshjen e cila u zhvillua në...

Të fundit nga rubrika