Cila nga shenjat e horoskopit do të jetë më e lumtur në mars?

Për muajin mars, sipas astrologut Hysgen Dauti, shenjat e horoskopit Dashi, Luani, Shigjetari dhe Peshqit do të jenë më të lumtura, ndërsa ka dhënë edhe parashikime dhe këshilla për çdo shenjë

Foto ilustruese

Astrologu nga Shqipëria, Hysgen Dauti, ka dhënë parashikime të veçanta për shenjat e horoskopit për muajin mars.

Sipas tij, Dashi, Luani, Shigjetari, dhe Peshku do të jenë më të spikaturat gjatë këtij muaji, ndërsa Virgjëresha do të jetë në një fazë të kërkuar mes punës dhe njohjeve të reja.

Dashi, sipas Dautit, do të jetë në një periudhë reflektimi deri më 20 mars, por pas kësaj date, ditëlindjet e Dashit do t’i japin fuqinë më të madhe dhe më të lartë.

Demi është në një periudhë të rëndësishme në karrierë, por në dashuri mund të hasë sfida.

Binjakët do të përjetojnë një periudhë qetësie me lajme të mira në lidhje me punën dhe marrëdhëniet.

Gaforrja ka një periudhë të mirë me udhëtime dhe pushime, ndërsa Luani do të jetë të privilegjuar në karrierë dhe do të ketë sfida në dashuri.

Virgjëresha mund të përjetojë shpenzime dhe sfida në punë, por në fund do të marrin shpërblim të merituar. Peshorja është në një periudhë të errët në dashuri, por pritet të socializohen më shumë pas disa muajsh.

Akrepi ka një periudhë të mirë për t’i shprehur talentet dhe për të shkëlqyer në projekte publike.

Më poshtë vijon intervista e plotë me detaje mbi çdo shenjë të horoskopit për sfidat dhe mundësitë e tyre në muajin mars sipas astrologut Dauti.

Të fundit nga rubrika