Dafina dhe Mozzik paralajmërojnë projekt të ri muzikor

Këngëtarja e njohur, Dafina Zeqiri ka konfirmuar se është duke përgatitur një projekt të ri muzikor në bashkëpunim me reperin nga Ferizaj, Mozzik

Këngëtarja e njohur, Dafina Zeqiri ka konfirmuar se është duke përgatitur një projekt të ri muzikor pas publikimit të albumit të saj. Kësaj radhe kënga e saj e re do të jetë në bashkëpunim me reperin nga Ferizaj, Mozzik.

Këtë e ka thënë në një intervistë në emisionin “Radar” në Radio Dukagjini.

“Ka diçka shumë, shumë të bukur. Nuk është këngë e bukur si ajo që është pjesë e albumit tem, por është pjesë e Mozzikut. Dihet se ka me kanë pak më e keqe se qekjo që kam në album”, ka thënë Dafina Zeqiri.

Shija e redaktorit

Realizohet fotografia familjare e samitit në Tiranë

Siç e do zakoni, pjesëmarrësit në samitin “Ukrainë-Europa Juglindore”, që po mbahet në kryeqytetin e Shqipërisë, Tiranë, kanë realizuar “fotografinë familjare” Presidenti i Ukrainës,  Vlodymyr...

Osmani: Momenti i njohjes së Kosovës do të vijë bashkë...

Në Tiranë ka nisur mbërritja e liderëve nga Evropa juglindore në samitin për Ukrainën, që po organizohet me ftesë të kryeministrit të Shqipërisë, Edi...

Cristiano Cardoso, braziliani i Drenicës

Po stërvit shumë larg nga shtëpia, por në Skenderaj ndihet sikur në shtëpi. Cristiano Cardozo është portieri brazilian i Drenica Futsal, të cilin krahas punës...

Të fundit nga rubrika