Dafina Zeqiri dhe Yll Limani bashkojnë forcat, së shpejti me projekt të ri muzikor

Dafina Zeqiri dhe Yll Limani kanë paralajmëruar projektin e tyre muzikor që do të vijë së shpejti. E që si duket do të jetë një nga hitet verore në skenën muzikore.

Dafina Zeqiri përmes një postimi në rrjetin social “Instagram” shihet në një nga pjesët artistike të videoklipit, e veshur me një fustan plot stil dhe me ngjyrë metalike  dhe brenda një kubëzi të madh të qelqit.

‘Jom ka du me t’pa..” ka shkruar Dafina Zeqiri poshtë fotografive të postuara.

Në anën tjetër, artisti Yll Limani në po të njëjtën skenë ka publikuar disa fotografi. E në këto imazhi, Ylli ka shkruar:  amo a ja vlen nëse ma nuk mki?.

Siç duket sezova verore do të jetë e pasuruar me hite dhe bashkëpunime të zjarrta .

Shija e redaktorit

Spanja kampione e Evropës për herë të katërt

Ka mbaruar super ndeshja mes Spanjës dhe Anglisë në kuadër të finales së Kampionatit Evropian 2024. Pas një loje fantastike, Spanja ka përmbyllur ndeshjen me...

Spanja në finale, mposht Francën

Kombëtarja e Spanjës ka arritur kualifikimin në finale të Euro 2024, pasi mposhti me rezultat 2:1 kombëtaren e Francës në gjysmëfinale. Në pjesën e dytë...

Ballkani triumfon në ndeshjen e parë kualifikuese në Ligën e...

Ballkani ka fituar 2-1 ndaj Santa Coloman në 1/8 e fazës kualifikuese në Ligën e Kampionëve. Ndeshja nisi me një ritëm të qetë, por që...

Të fundit nga rubrika