Dafina Zeqiri dhe Ylli Limani publikojnë këngën “Jom ka du me t’pa”

Dy prej këngëtarëve më të njohur të skenës sonë muzikore, Dafina Zeqiri dhe Ylli Limani kanë sjellur duetin e tyre të titulluar "Jom ka du me t'pa"

Pamje nga videoklipi "Jom ka du me t'pa"

Artistët, Dafina Zeqiri dhe Ylli Limani, mbrëmë kanë publikuar këngën e tyre më të re “Jom ka du me t’pa”.

Ky projekt muzikor kishte kohë që ishte paralajmëruar nga këngëtarët.

Teksti i kësaj kënge është shkruar nga vetë artisti Ylli Limani dhe Lira Blakaj.

Ndërsa, brenda 16 orëve kënga ka arritur afro 300 mijë klikime në Youtube.

Shija e redaktorit

Spanja kampione e Evropës për herë të katërt

Ka mbaruar super ndeshja mes Spanjës dhe Anglisë në kuadër të finales së Kampionatit Evropian 2024. Pas një loje fantastike, Spanja ka përmbyllur ndeshjen me...

Spanja në finale, mposht Francën

Kombëtarja e Spanjës ka arritur kualifikimin në finale të Euro 2024, pasi mposhti me rezultat 2:1 kombëtaren e Francës në gjysmëfinale. Në pjesën e dytë...

Ballkani triumfon në ndeshjen e parë kualifikuese në Ligën e...

Ballkani ka fituar 2-1 ndaj Santa Coloman në 1/8 e fazës kualifikuese në Ligën e Kampionëve. Ndeshja nisi me një ritëm të qetë, por që...

Të fundit nga rubrika