Dafina Zeqiri shtatzënë për herë të parë?!

"Future baby mama", ishte postimi i Dafina Zeqirit i cili ngjalli shumë dyshime për shtazaninë e mundshme të saj

Këngëtarja shumë e dashur për publikun Dafina Zeqiri me anë të një postimi në rrjetin e saj social Instagram, ka ngjallur dyshime për shtatëzanin e saj të parë.

Në postimin e saj Dafina ka shkruar, “Future baby mama”.

Dafina ngriti akoma më shumë dyshime, me imazhet që postoi para pasqyrës, duke treguar linjat e saj perfekte me barkun jashtë.

Komente pozitive dhe urime të shumta ka marrë nga shumë adhurues të saj. Madje komentet nuk munguan as nga artistët e tjerë.

View this post on Instagram

 

A post shared by DAFINË MOJ (@dafina.zeqiri)

Shija e redaktorit

Spanja në finale, mposht Francën

Kombëtarja e Spanjës ka arritur kualifikimin në finale të Euro 2024, pasi mposhti me rezultat 2:1 kombëtaren e Francës në gjysmëfinale. Në pjesën e dytë...

Ballkani triumfon në ndeshjen e parë kualifikuese në Ligën e...

Ballkani ka fituar 2-1 ndaj Santa Coloman në 1/8 e fazës kualifikuese në Ligën e Kampionëve. Ndeshja nisi me një ritëm të qetë, por që...

Blinken duartroket rolin e Osmanit për hapjen e qendrës rajonale...

Sekretari amerikan i Shtetit, Antony Blinken, ka vlerësuar rolin e presidentes së Kosovës, Vjosa Osmani, në hapjen e qendrës rajonale “Gratë, Paqja dhe Siguria”...

Të fundit nga rubrika