Dhunohet seksualisht një e mitur në Ferizaj

Policia e Kosovës njofton se është dhunuar seksualisht një e mitur në Ferizaj.

Sipas policisë, me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

“Ferizaj 08.05.2023 – 08:00-12:00. Me 13.05.2023 viktima femër kosovare (e mitur) ka raportuar se më datë të cekur kishte pas marrëdhënie seksuale me të dyshuarin mashkull kosovar. Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje”, thuhet në raport.

Shija e redaktorit

Nora Gjakova, e artë në Grand Slamin e Bakusë

Xhudistja kosovare, Nora Gjakova, ka fituar medaljen e artë ne Grand Slamin e xhudos, që po mbahet në Baku të Azerbajxhanit Gjakova e mposhti gjeorgjianen...

Distria e Nora në finale, sigurojnë medalje në Grand Slamin...

Kampionet olimpike, Distria Krasniqi dhe Nora Gjakova, janë kualifikuar në finale të Grand Slamit të xhudos që po mbahet në Baku të Azerbajxhanit. Xhudistja kosovare,...

Maqedonci: Uniforma e FSK-së është trashëgimi e vlerës së atyre...

Ministri i Mbrojtjes, Ejup Maqedonci, gjatë ceremonisë së diplomimit të rekrutëve të FSK-së, ka kujtuar kohën e mbajtjes së uniformës, e të cilën, ai...

Të fundit nga rubrika