Digjet një veturë me targa serbe në veri të Mitrovicës

Një veturë me targa serbe është djegur në veri të Mitrovicës. Lajmin për Portalin Dukagjini e ka konfirmuar zv.drejtori i policisë në Mitrovicën Veriore, Veton Elshani

Fotografi ilustruese

Është djegur një veturë me targa serbe në lagjen e boshnjakëve në veri të Mitrovicës.

Lajmin për Portalin Dukagjini e ka konfirmuar zv.drejtori i policisë në Mitrovicën Veriore, Veton Elshani.

Elshani ka thënë se vetura e djegur ka qenë me targa të Beogradit (BG), duke shtuar se ende nuk dihen motivet dhe se nuk ka persona të arrestuar deri më tani.

Zv.drejtori i policisë në Mitrovicën Veriore bëri me dije se janë duke u zhvilluar hetimet nga Policia e Kosovës lidhur me rastin.

Shija e redaktorit

Nora Gjakova, e artë në Grand Slamin e Bakusë

Xhudistja kosovare, Nora Gjakova, ka fituar medaljen e artë ne Grand Slamin e xhudos, që po mbahet në Baku të Azerbajxhanit Gjakova e mposhti gjeorgjianen...

Distria e Nora në finale, sigurojnë medalje në Grand Slamin...

Kampionet olimpike, Distria Krasniqi dhe Nora Gjakova, janë kualifikuar në finale të Grand Slamit të xhudos që po mbahet në Baku të Azerbajxhanit. Xhudistja kosovare,...

Maqedonci: Uniforma e FSK-së është trashëgimi e vlerës së atyre...

Ministri i Mbrojtjes, Ejup Maqedonci, gjatë ceremonisë së diplomimit të rekrutëve të FSK-së, ka kujtuar kohën e mbajtjes së uniformës, e të cilën, ai...

Të fundit nga rubrika