Disa nga “tops” që mund t’i vishni gjatë verës

Foto: VOGUE

“Tops” janë një nga elementët më esenciale të çdo garderobe dhe është e rëndësishme të mbani gjithmonë një në dollap për të mbajtur stilin tuaj të verës në formë.

Me verën që po afron është koha të kaloni nëpër dollapin tuaj dhe të kontrolloni për t’u siguruar që jeni të pajisur për një sezon në modë.

Këtu keni disa nga rekomandimet nga Vogue të cilat mund t’i përdorni për të mbushur boshllëqet e veshjeve tuaja.

Miaou White Libra Corset

Korse e bardhë e Peshores

Sea Cotton-Linen Embroidered Top

Top me qendisje pambuku-liri

Everlane Linen Relaxed Shirt

Këmishë prej liri të relaksuar

Mango Flower Asymmetric Top

Top asimetrik me lule

Meihuida Sheer Button Up Blouse Crochet Top

Bluzë me grep me grep me buton të pastër

Jacquemus Bikini-Print Cotton T-Shirt

Bluzë pambuku me Bikini-Print

Shija e redaktorit

Tenori Ramë Lahaj do të sjellë në Kosovë yjet e...

Festivali “RLIOF” në edicionin e tretë do të sjellë në Prishtinë yjet e operës botërore, këtë e ka bërë të ditur tenori me famë...

Ricky Martin dhe Enrique Iglesias do të performojnë në Tiranë

Këngëtarët e njohur, Ricky Martin dhe Enrique Iglesias, do të performojnë në Tiranë, këtë e ka bërë të ditur kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama. Enrique...

Osmani e dekoron shkrimtarin Ismail Kadare me urdhrin “Hasan Prishtina”

Presidentja e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani e ka dekoruar shkrimtarin Ismail Kadare me urdhrin “Hasan Prishtina”. Osmani ka thënë se me veprat shkrimtari Kadare...

Të fundit nga rubrika