“Drama për vëmendje”, Tayna thumbon Rinor Hykollin: Artisti nuk ekziston pa talentin e tij

Pas shumë deklaratave të thëna sot nga të dyja palët, Tayna reagoi përsëri për fjalët e thëna nga menaxheri i saj.

Siç shihet, një luftë virtuale në mes tyre sapo ka filluar. Tayna dhe Rinori nuk po ndalen duke reaguar mbi deklaratat e njëri-tjetrit.

Tayna ka thënë se artisti nuk ekziston pa talentin dhe u shpreh se gjithmonë e ka vlerësuar punën e bashkëpunëtorëve.

“E kam vlerësuar punën e të gjithë bashkëpunëtorëve të mi gjithmonë, aq sa kam besuar në e sy mbyllur kam ecur me ta, e ndoshta kjo ka qenë gabim”.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Tayna (@tayna)

 

“E meqë qenka merita jote, që prodhoke artist, e meqë je burrë, atëherë bëj artiste dikë tjetër, e më lër mua mosmirënjohen. Të tjera ia lë drejtësisë. Kanë dosje të mëdha për të analizuar e studiuar. Si biznesmen që je, burrë e fabrikë artistësh, paç fat”, ka shkruar Tayna.

Shija e redaktorit

Nëna e Leotrimit: Djali im paska qenë i krejt Kosovës

Gjatë së martës, më 18 qershor, që shënonin 25-vjetorin e Ditës së Çlirimit të Skenderajt, është përuruar shtatorja Leotrim Ahmetit, 7-vjeçarit të vrarë gjatë...

Kosova dhe Izraeli me marrëveshje për heqjen e vizave

Izraeli i ka hequr vizat për qytetarët e Kosovës, duke u bërë kështu shteti i 50-të që mundëson lëvizje të lirë për kosovarët. Kështu ka...

Nga sot shqiptarët udhëtojnë pa viza drejt Azerbajxhanit

Nga dita e sotme qytetarët e Shqipërisë me pasaporta të rregullta mund të udhëtojnë pa viza drejt Azerbajxhanit. Ambasadori i Azerbajxhanit në Shqipëri, Anar Huseynov...

Të fundit nga rubrika