Dyshohet të jetë dhunuar një e mitur në Viti

Raporti 24-orësh i Policisë së Kosovës bën të ditur se ngjarja kishte ndodhur gjersa e mitura gjersa ishte në vizitë te motra e saj. Ndonëse rasti sipas të miturës, ka ndodhur në tetor të këtij viti, i njëjti u raportua të mërkurën e 23 nëntorit

Policia e Kosovës

Një e mitur kosovare ka raportuar se e njëjta është dhunuar nga i dyshuari mashkull kosovar.

Raporti 24-orësh i Policisë së Kosovës bën të ditur se ngjarja kishte ndodhur gjersa e mitura gjersa ishte në vizitë te motra e saj. Ndonëse rasti sipas të miturës, ka ndodhur në tetor të këtij viti, i njëjti u raportua të mërkurën e 23 nëntorit.

“Viti,  tetor-2022 Viktima femër kosovare (e mitur) me 23.11.2022 ka raportuar se gjersa ishte në vizitë te motra e saj, është dhunuar seksualisht nga i dyshuari mashkull kosovar”, thuhet në raport.

Krahas kësaj, bëhet e ditur se nuk raportohet për të arrestuar dhe se rasti në fjalë po vazhdon të hetohet.

Shija e redaktorit

Gazetari i RTV Dukagjinit, Dardan Idrizi shpallet fitues i çmimit...

Në ditën e shënimit të 20 vjetorit të themelimit të Asociacionit të Gazetarëve të Kosovës (AGK), kjo organizatë ka mbajtur një event, në të...

Fotografia familjare e Samitit në Tiranë

Siç e do zakoni, pjesëmarrësit e Samitit në Tiranë për Ballkanin Perëndimor dhe Bashkimit Evropian, kanë realizuar "fotografinë familjare" në ambientet e Hotel Marriott,...

Fury mposht Chisoran, mbron titullin botëror të peshave të rënda

Boksieri britanik, Tyson Fury, ka mposhtur Derek Chisoran ​​për të mbrojtur titullin e tij WBC, të peshave të rënda. Meçi ka zgjatuar deri në raundin...

Më të lexuarat

BE merr ‘anë’ në raportet mes Kosovës dhe Serbisë

Emrimi i Nenad Rashiq, Ministër për Kthim dhe Komunitete nga Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, ka ardhur një muaj pas bojkotimit të institucioneve të...

Zotëria i parë i Kosovës për Vuçiqin: Ish-Ministri i “kasapit...

  Zotëria i parë i Kosovës, Prindon Sadriu ka shpërndarë një lajm në rrjetin e tij social Facebook, ku presidentin e Serbisë, Aleksandar Vuçiq e...

Babai i Marigona Osmanit: Nëna e Krivaqës më thoshte kam...

Muhabi Osmani - babai i të ndjerës, Marigona Osmani, e ka përshkruar këtë të fundit si një vajzë të qetë, të urtë e të...

Të fundit nga rubrika