Ekskluzive: Armend Thaqi është afër Kombëtares së Shqipërisë

Trajneri i mirënjohur, Bylbyl Sokoli, ka thënë se mbrojtësi i Ballkanit Armend Thaqi është afër të përfaqësojë Kombëtaren e Shqipërisë

Sokoli ka treguar ekskluzivisht në emisionin ‘Dueli Sportiv’ në RTV Dukagjini se Thaqi mund të bëhet pjesë e Shqipërisë në të ardhmen.

”Armend Thaqi është shumë afër Shqipërisë,” ka thënë ai shkurtimisht.

Thaqi nuk është ftuar vitet e fundit nga Kombëtarja e Kosovës, përkundër paraqitjeve të mira në Superligë dhe Ligën e Konferencës.

Shija e redaktorit

Dukagjini Resort – Ky është projekti përrallor 80 milionësh që...

Një projekt përrallor ka nisur të realizohet në Shëngjin. Ai po realizohet nga Dukagjini Resort, ku plani fillestar është për ndërtimin e disa objekteve e...

EURO DUELI – Nisja e aventurës futbollistike në TV Dukagjini

Sonte ka nisur emisioni “Euro Dueli” në TV Dukagjini, emision kushtuar Kampionatit Evropian. Analiza të detajuara, debate interesante, show, do t’i përcjellin shikuesit përgjatë një...

Parada e Çlirimit, FSK e Policia parakalojnë në Prishtinë

Pasardhëse e UÇK-së, e ushtria e shtetit të pavarur të Kosovës nuk kishte si të niste sot parakalimin në 25 vjetorin e çlirimit pos...

Të fundit nga rubrika