Ekskluzive: Armend Thaqi është afër Kombëtares së Shqipërisë

Trajneri i mirënjohur, Bylbyl Sokoli, ka thënë se mbrojtësi i Ballkanit Armend Thaqi është afër të përfaqësojë Kombëtaren e Shqipërisë

Sokoli ka treguar ekskluzivisht në emisionin ‘Dueli Sportiv’ në RTV Dukagjini se Thaqi mund të bëhet pjesë e Shqipërisë në të ardhmen.

”Armend Thaqi është shumë afër Shqipërisë,” ka thënë ai shkurtimisht.

Thaqi nuk është ftuar vitet e fundit nga Kombëtarja e Kosovës, përkundër paraqitjeve të mira në Superligë dhe Ligën e Konferencës.

Shija e redaktorit

Rama: Mirëmengjes me përulje e nderim për Afrim Bunjakun

“MIRËMËNGJES me përuljen me nderim për efektivin e Policisë së Kosovës, Afrim Bunjaku, i cili dha jetën në krye të detyrë”. Kështu ka shkruar kryeministri  Shqipërisë...

Tragjedia e 24 shtatorit, sulmi terrorist dhe vrasja e policit...

Këtë të hënë, më 25 shtator, u vendos të shpallet ditë zie shtetërore, derisa i gjithë vendi u trondit nga një sulm terrorist. Tragjedia vazhdoi...

Nora Gjakova, e artë në Grand Slamin e Bakusë

Xhudistja kosovare, Nora Gjakova, ka fituar medaljen e artë ne Grand Slamin e xhudos, që po mbahet në Baku të Azerbajxhanit Gjakova e mposhti gjeorgjianen...

Të fundit nga rubrika