Emily Ratajkowski tregon stilin e veçantë me xhaketë lëkure dhe fund të bardhë

 Emily Ratajkowski doli me stil për darkë me një mike të hënën në New York, pas modelimit gjatë fundjavës në Zvicër

Emily Ratajkowski doli me stil për darkë me një mike të hënën në New York, pas modelimit gjatë fundjavës në Zvicër.

Modelja dhe autorja 32-vjeçare kishte veshur një xhaketë lëkure ngjyrë kafe të errët mbi një bluzë pa mëngë së bashku me një fund të bardhë.

Emily e plotësoi dukjen e saj me çizme të gjata të zeza dhe gjithashtu kishte një çantë të zezë, shkruan DailyMail.

Ylli i videos muzikore të “Blurred Lines” ka aksesuar me një palë vathë dhe ka theksuar bukurinë e saj natyrale me grim të lehtë, duke përfshirë dhe buzëkuq rozë.

Emily ishte duke ngrënë një vakt me një shoqe, pasi ishte parë në një dukje më rastësore për një shëtitje në mëngjes në New York.

 

Ajo u mbulua me një jelek të fryrë pa mëngë që ishte veshur sipër një bluze të zezë me mëngë të gjata, ndërsa ajo kalonte nëpër rrugët e qytetit.

Emily dhe Irina Shayk “e shtuan nxehtësinë” të shtunën gjatë një shfaqjeje në pistë të hapur në shpatet e St. Moritz, Zvicër.

Top-modelet dukeshin seksi, ndërsa shfaqnin veshjet elegante të Moncler Grenoble për shfaqjen e markës Vjeshtë/Dimër 2024 në qytetin luksoz të skive.

Shija e redaktorit

Shefja e katalunasve në Parlamentin e Spanjës: S’do të ndalemi...

Partia katalunase “Junts per Catalunya” kanë marrë një iniciativë në Parlamentin e Spanjës për t’i kërkuar Qeverisë së Spanjës njohjen e pavarësisë së Kosovës...

Mark Rutte do të jetë në krye të NATO-s

Mark Rutte do të jetë sekretari i ardhshëm i Përgjithshëm i NATO-s, pasi të 32 anëtarët e aleancës ranë dakord që kryeministri holandez në...

Nëna e Leotrimit: Djali im paska qenë i krejt Kosovës

Gjatë së martës, më 18 qershor, që shënonin 25-vjetorin e Ditës së Çlirimit të Skenderajt, është përuruar shtatorja Leotrim Ahmetit, 7-vjeçarit të vrarë gjatë...

Të fundit nga rubrika