Emocionuese: Naim Abazi e nis “Dueli Sportiv” me këngën “Mora fjalë”

Emisioni "Dueli Sportiv" në RTV Dukagjini ka filluar në mënyrë fantastike

Këngëtari i mirënjohur, Naim Abazi, e ka filluar emisionin “Dueli Sportiv” duke kënduar këngën “Mora Fjalë”.

Bashkë me të kënduan dhe duartrokitën edhe panelistët e tjerë në studio.

Krejt kjo pas kualifikimit të Kombëtares së Shqipërisë në Kampionatin Evropian.

Më poshtë mund të shikoni ‘LIVE’ emisionin “Dueli Sportiv”.

Shija e redaktorit

Kukësi i Shqipërisë – Qyteti i parë i nominuar për...

Në kulmin e luftës në Kosovë, kjo zonë me 16,000 persona priti më shumë se 400,000 refugjatë. Tani, Kukësi po përdor historinë e tij...

Intervistë | Rrëfimi i gazetarit Martin Çuni që u torturua...

Ishin vitet e regjimit serb në Kosovë, ato që rëndonin shpatullat e çdo shqiptari që vetëm kërkonte të jetonte i lirë në vendin e...

Forbes publikon renditjen e grave më të fuqishme në botë

Presidentja e Komisionit Evropian, Ursula von der Leyen, është shpallur gruaja më e fuqishme në botë për të dytin vit radhazi në renditjen vjetore...

Të fundit nga rubrika