Emocionuese: Naim Abazi e nis “Dueli Sportiv” me këngën “Mora fjalë”

Emisioni "Dueli Sportiv" në RTV Dukagjini ka filluar në mënyrë fantastike

Këngëtari i mirënjohur, Naim Abazi, e ka filluar emisionin “Dueli Sportiv” duke kënduar këngën “Mora Fjalë”.

Bashkë me të kënduan dhe duartrokitën edhe panelistët e tjerë në studio.

Krejt kjo pas kualifikimit të Kombëtares së Shqipërisë në Kampionatin Evropian.

Më poshtë mund të shikoni ‘LIVE’ emisionin “Dueli Sportiv”.

Shija e redaktorit

Spanja në finale, mposht Francën

Kombëtarja e Spanjës ka arritur kualifikimin në finale të Euro 2024, pasi mposhti me rezultat 2:1 kombëtaren e Francës në gjysmëfinale. Në pjesën e dytë...

Ballkani triumfon në ndeshjen e parë kualifikuese në Ligën e...

Ballkani ka fituar 2-1 ndaj Santa Coloman në 1/8 e fazës kualifikuese në Ligën e Kampionëve. Ndeshja nisi me një ritëm të qetë, por që...

Blinken duartroket rolin e Osmanit për hapjen e qendrës rajonale...

Sekretari amerikan i Shtetit, Antony Blinken, ka vlerësuar rolin e presidentes së Kosovës, Vjosa Osmani, në hapjen e qendrës rajonale “Gratë, Paqja dhe Siguria”...

Të fundit nga rubrika