Era Istrefi e pranishme në stadiumin e Napolit, përcjell Amir Rrahmanin

Këngëtarja shqiptare, Era Istrefi ka përcjellur nga stadiumi “Armando Maradona” futbollistin Amir Rrahmani që luan me Napolin.

Era ishte në stadium në ndeshjen Napoli- Inter, ku Rrahmani luajti gjatë gjithë takimit.

Era ka publikuar një foto në rrjetin social “Instagram” nga ky takim.

Madje Era dhe Rrahmani ndjekin edhe njëri-tjetërin në rrjetin social “Instagram”.

Shija e redaktorit

Tenori Ramë Lahaj do të sjellë në Kosovë yjet e...

Festivali “RLIOF” në edicionin e tretë do të sjellë në Prishtinë yjet e operës botërore, këtë e ka bërë të ditur tenori me famë...

Ricky Martin dhe Enrique Iglesias do të performojnë në Tiranë

Këngëtarët e njohur, Ricky Martin dhe Enrique Iglesias, do të performojnë në Tiranë, këtë e ka bërë të ditur kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama. Enrique...

Osmani e dekoron shkrimtarin Ismail Kadare me urdhrin “Hasan Prishtina”

Presidentja e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani e ka dekoruar shkrimtarin Ismail Kadare me urdhrin “Hasan Prishtina”. Osmani ka thënë se me veprat shkrimtari Kadare...

Të fundit nga rubrika