EURO DUELI – Nisja e aventurës futbollistike në TV Dukagjini

Sonte ka nisur emisioni “Euro Dueli” në TV Dukagjini, emision kushtuar Kampionatit Evropian.

Analiza të detajuara, debate interesante, show, do t’i përcjellin shikuesit përgjatë një muaji.

Në natën e parë, pjesë e emisionit janë analistët e rregullt: Faruk Statovci, Bylbyl Sokoli, Liridon Leci dhe Genta Cana.

Kurse, të ftuar specialë janë prezantuesja Arbnora Ademaj dhe futbollisti i Kombëtares së Kosovës, Valon Berisha.

Kampionati Evropian do të fillojë më 14 qershor dhe mbaron më 14 korrik.

E të gjitha detajet nga eventi fantastik që do të mbahet në Gjermani, do t’i gjeni vetëm në “Euro Dueli” të TV Dukagjini.

Shija e redaktorit

Spanja kampione e Evropës për herë të katërt

Ka mbaruar super ndeshja mes Spanjës dhe Anglisë në kuadër të finales së Kampionatit Evropian 2024. Pas një loje fantastike, Spanja ka përmbyllur ndeshjen me...

Spanja në finale, mposht Francën

Kombëtarja e Spanjës ka arritur kualifikimin në finale të Euro 2024, pasi mposhti me rezultat 2:1 kombëtaren e Francës në gjysmëfinale. Në pjesën e dytë...

Ballkani triumfon në ndeshjen e parë kualifikuese në Ligën e...

Ballkani ka fituar 2-1 ndaj Santa Coloman në 1/8 e fazës kualifikuese në Ligën e Kampionëve. Ndeshja nisi me një ritëm të qetë, por që...

Të fundit nga rubrika