Faza e çerekfinales: Këta janë garuesit që do të sfidohen sonte në kuizin “Kush jam unë”

Edhe këtë herë pritet një garë tejet e fortë me garuesit: Donis Lajqi, Bleron Tolaj dhe Gent Morina

Tre garues, vetëm një fitues!

Kuizi “Kush jam unë” vazhdon edhe sonte në kuadër të emisionit më të shikuar sportiv në vend “Dueli Sportiv”.

Në fakt, kjo është nata e tretë çerekfinale, pasi raundi i parë ka përfunduar.

Edhe këtë herë pritet një garë tejet e fortë me garuesit: Donis Lajqi, Bleron Tolaj dhe Gent Morina.

Mbetët të shihet se cili garues do jetë më i saktë në pyetjet e përgatitura nga redaksia e sportit në RTV Dukagjini!

Shija e redaktorit

Spanja kampione e Evropës për herë të katërt

Ka mbaruar super ndeshja mes Spanjës dhe Anglisë në kuadër të finales së Kampionatit Evropian 2024. Pas një loje fantastike, Spanja ka përmbyllur ndeshjen me...

Spanja në finale, mposht Francën

Kombëtarja e Spanjës ka arritur kualifikimin në finale të Euro 2024, pasi mposhti me rezultat 2:1 kombëtaren e Francës në gjysmëfinale. Në pjesën e dytë...

Ballkani triumfon në ndeshjen e parë kualifikuese në Ligën e...

Ballkani ka fituar 2-1 ndaj Santa Coloman në 1/8 e fazës kualifikuese në Ligën e Kampionëve. Ndeshja nisi me një ritëm të qetë, por që...

Të fundit nga rubrika