Fillon finalja e UEFA Champions League 2022

Dueli në mes Liverpool dhe Real Madrid është luftë për trofeun më të rëndësishëm në Evropë.

Ndërsa kjo është finalja e parë ku gjyqtari Clement Turpin në Champions League ku e kryeson ndeshjen. Ai ishte gjyqtari i katërt kur këto skuadra u takuan në finalen e 2018.

Shtyhet finalja e UEFA Champions League për 15 minuta

Shija e redaktorit

Rama takohet me udhëheqësit e Katarit, i fton ata për...

Kryetari i Prishtinës, Përparim Rama ka njoftuar se së bashku me Presidenten e vendit, Vjosa Osmani është duke qëndruar në Katar për një vizitë...

Osmani uron Suedinë pasi iu hap rruga për anëtarësim në...

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, ka uruar Suedinë pasi asaj iu hap rruga për anëtarësim në NATO, meqë Hungaria miratoi të hënën kandidaturën e...

Osmani takohet me emirin e Katarit, flasin për trajtimin e...

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, është pritur në takim nga emiri i Katarit, Sheikh Tamim Bin Hamad Al Thani, me të cilin ka biseduar...

Të fundit nga rubrika