Gjendet i vdekur një person në stacionin e trenit në veri të Mitrovicës

“Mitrovicë Veri 11.03.2023-NN. Në Stacionin e trenit është gjetur pa shenja jete një person. Në vendin e ngjarjes kane dalë njësitet përkatëse, ndërsa mjeku ka konstatuar vdekjen e viktimës. Identiteti i viktimës ende nuk dihet, pasi nuk posedonte asnjë dokument identifikues me vete. Me vendim të prokurorit, trupi i p jetë është dërguar në IML për obduksion. Rasti duke u hetuar”, thuhet në raport

Policia e Kosovës

Polica e Kosovës ka bërë të ditur se në veri të Mitrovicës, respektivisht, në stacionin e trenit, është gjetur një person pa shenja jete.

Sipas raportit të policisë, identiteti i viktimës ende nuk dihet.

“Mitrovicë Veri 11.03.2023-NN. Në Stacionin e trenit është gjetur pa shenja jete një person. Në vendin e ngjarjes kane dalë njësitet përkatëse, ndërsa mjeku ka konstatuar vdekjen e viktimës. Identiteti i viktimës ende nuk dihet, pasi nuk posedonte asnjë dokument identifikues me vete. Me vendim të prokurorit, trupi i pajetë është dërguar në IML për obduksion. Rasti duke u hetuar”, thuhet në raport.

Shija e redaktorit

Lame: Me intervenimin e NATO-së, UÇK-ja u bë ushtri me...

Ish-gjenerali shqiptar i Divizionit të Kukësit, Kudusi Lame, për 24 vjetorin e bombardimeve të NATO-së drejt caqeve serbe ka thënë se Kosova kishte filluar...

Distria Krasniqi e argjendtë në Gjeorgji

Kampionia olimpike, Distria Krasniqi, në kategorinë -52 kg, ka fituar medaljen e argjendtë dhe 700 pikë olimpike në Paris 2024 në Grand Slamin e...

“Radar” me Edita Doli mbledh mbi 50 mijë euro për...

Mbi 50 mijë euro nga telefonatat dhe mjetet e dorëzuara në ambientet e Dukagjinit është shuma që është mbledhur deri tani për Gazmend Malokun,...

Të fundit nga rubrika