Gjendet një trup i pajetë te Drini i Bardhë

Tek Drini i Bardhëdy persona kanë gjendur një trup të pajetë përderisa ishin duke peshkuar

Është gjendur një trup i pajetë te Drini i Bardhë nga dy persona, përderisa ishin duke peshkuar.

“Dy dëshmitarë meshkuj kosovarë kanë informuar se përderisa ishin duke peshkuar, kishin hasur në një trup të njeriut të vdekur”, njofton Policia.

Me vendim të prokurorit trupi i pajetë është dërguar në IML për obduksion.

“VDEKJE E DYSHIMTË/Lumi Drini i Bardhë, Prizren 22.07.2023 – 15:38. Dy dëshmitarë meshkuj kosovarë kanë informuar se përderisa ishin duke peshkuar kishin hasur në një trup të njeriut të vdekur. Me vendim të prokurorit trupi i pajetë është dërguar në IML për obduksion”, thuhet në njoftimin e Policisë.

Shija e redaktorit

Spanja kampione e Evropës për herë të katërt

Ka mbaruar super ndeshja mes Spanjës dhe Anglisë në kuadër të finales së Kampionatit Evropian 2024. Pas një loje fantastike, Spanja ka përmbyllur ndeshjen me...

Spanja në finale, mposht Francën

Kombëtarja e Spanjës ka arritur kualifikimin në finale të Euro 2024, pasi mposhti me rezultat 2:1 kombëtaren e Francës në gjysmëfinale. Në pjesën e dytë...

Ballkani triumfon në ndeshjen e parë kualifikuese në Ligën e...

Ballkani ka fituar 2-1 ndaj Santa Coloman në 1/8 e fazës kualifikuese në Ligën e Kampionëve. Ndeshja nisi me një ritëm të qetë, por që...

Të fundit nga rubrika