Gjendet pa shenja jete një person në bodrumin e shtëpisë së tij në Zveçan

Policia e Kosovës ka njoftuar se është gjetur pa shenja jete një person në bodrumin e shtëpisë së tij në Zveçan

Është gjetur pa shenja jete një person në bodrumin e shtëpisë së tij në Zveçan.

Policia e Kosovës ka njoftuar se në lokacionin ku është gjetur trupi i pajetë është konfiskuar edhe një armë.

“Raportohet se në bodrumin e shtëpisë së tij pa shenja jete është gjetur viktima mashkull kosovar. Një pistoletë është konfiskuar në lokacion”, thuhet në raportin 24-orësh të Policisë së Kosovës.

Me vendim të prokurorit, trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion.

Shija e redaktorit

Rama: Mirëmengjes me përulje e nderim për Afrim Bunjakun

“MIRËMËNGJES me përuljen me nderim për efektivin e Policisë së Kosovës, Afrim Bunjaku, i cili dha jetën në krye të detyrë”. Kështu ka shkruar kryeministri  Shqipërisë...

Tragjedia e 24 shtatorit, sulmi terrorist dhe vrasja e policit...

Këtë të hënë, më 25 shtator, u vendos të shpallet ditë zie shtetërore, derisa i gjithë vendi u trondit nga një sulm terrorist. Tragjedia vazhdoi...

Nora Gjakova, e artë në Grand Slamin e Bakusë

Xhudistja kosovare, Nora Gjakova, ka fituar medaljen e artë ne Grand Slamin e xhudos, që po mbahet në Baku të Azerbajxhanit Gjakova e mposhti gjeorgjianen...

Të fundit nga rubrika