Grabitje në një pompë derivatesh në Prishtinë

Në rrugën “Mon Balaj” në Prishtinë, në një pompë derivatesh kanë hyrë tre persona të maskuar dhe nën kërcënimin e armës së shkurtër kanë grabitur 770 euro

Në rrugën “Mon Balaj” në Prishtinë, të premtën e 8 shtatorit, në një pompë derivatesh kanë hyrë tre persona të maskuar dhe nën kërcënimin e armës së shkurtër kanë grabitur 770 euro.

Kjo ka ndodhur kur ankuesit ishin në vendin e punës.

Të dyshuarit, pas kryerjes së veprës janë larguar me një veturë.

Rr. Mon Balaj, Prishtinë 08.09.2023 – 02:30. Ankuesit kanë njoftuar policinë se derisa ishin në vendin e punës në një pompë derivatesh, aty kanë hyrë tre persona të maskuar dhe nën kërcënimin e armës së shkurtë kanë grabitur 770 euro. Të dyshuarit pas kryerjes së veprës janë larguar me një veturë”, njofton Policia e Kosovës.

Shija e redaktorit

Rama: Mirëmengjes me përulje e nderim për Afrim Bunjakun

“MIRËMËNGJES me përuljen me nderim për efektivin e Policisë së Kosovës, Afrim Bunjaku, i cili dha jetën në krye të detyrë”. Kështu ka shkruar kryeministri  Shqipërisë...

Tragjedia e 24 shtatorit, sulmi terrorist dhe vrasja e policit...

Këtë të hënë, më 25 shtator, u vendos të shpallet ditë zie shtetërore, derisa i gjithë vendi u trondit nga një sulm terrorist. Tragjedia vazhdoi...

Nora Gjakova, e artë në Grand Slamin e Bakusë

Xhudistja kosovare, Nora Gjakova, ka fituar medaljen e artë ne Grand Slamin e xhudos, që po mbahet në Baku të Azerbajxhanit Gjakova e mposhti gjeorgjianen...

Të fundit nga rubrika