Hamza i viziton ish-krerët e UÇK-së: Ata si gjithmonë me moral të lartë e atdhedashuri të palëkundur

Kryetari i Komunës së Mitrovicës, Bedri Hamza, ka treguar për gjendjen emocionale të ish-krerëve të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës të cilët janë në paraburgimi në Hagë

Kryetari i Komunës së Mitrovicës, Bedri Hamza, ka njoftuar se i ka vizituar ish-krerët e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës në Hagë.

Më tej, Hamza ka treguar për gjendjen emocionale të ish-krerëve të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, që sipas tij ata kanë moral të lartë.

“Sot përfundova vizitën time në Hagë ku takova Hashimin, Kadriun, Bacin Jakup e Rexhën”, ka shkruar Hamza.

“Ata si gjithmonë me moral të lartë e atdhedashuri të palëkundur!”, ka përfunduar ai.

Shija e redaktorit

Lame: Me intervenimin e NATO-së, UÇK-ja u bë ushtri me...

Ish-gjenerali shqiptar i Divizionit të Kukësit, Kudusi Lame, për 24 vjetorin e bombardimeve të NATO-së drejt caqeve serbe ka thënë se Kosova kishte filluar...

Distria Krasniqi e argjendtë në Gjeorgji

Kampionia olimpike, Distria Krasniqi, në kategorinë -52 kg, ka fituar medaljen e argjendtë dhe 700 pikë olimpike në Paris 2024 në Grand Slamin e...

“Radar” me Edita Doli mbledh mbi 50 mijë euro për...

Mbi 50 mijë euro nga telefonatat dhe mjetet e dorëzuara në ambientet e Dukagjinit është shuma që është mbledhur deri tani për Gazmend Malokun,...

Të fundit nga rubrika