Hapet një rast “hetim i vdekjes” në Prishtinë

Policia e Kosovës ka njoftuar se një person ka raportuar në polici vdekjen e babait të tij

Ilustrim

Policia e Kosovës ka njoftuar se një person ka raportuar në polici vdekjen e babait të tij.

Rasti është hapur si “hetim i vdekjes”, ndërsa vdekjen e viktimës e ka konstatur në vendin e ngjarjes ekipi mjekësor.

Njoftimi i plotë i policisë:

HETIM I VDEKJES/Prishtinë 13.03.2023 – 10:30. Ankuesi mashkull kosovar ka njoftuar se babai i tij ka ndërruar jetë. Vdekjen e viktimës e ka konstatuar ekipi mjekësor në vendin e ngjarjes. Me vendim të prokurorit është hapur rasti dhe trupi i pajetë u është liruar familjarëve.

Shija e redaktorit

Lame: Me intervenimin e NATO-së, UÇK-ja u bë ushtri me...

Ish-gjenerali shqiptar i Divizionit të Kukësit, Kudusi Lame, për 24 vjetorin e bombardimeve të NATO-së drejt caqeve serbe ka thënë se Kosova kishte filluar...

Distria Krasniqi e argjendtë në Gjeorgji

Kampionia olimpike, Distria Krasniqi, në kategorinë -52 kg, ka fituar medaljen e argjendtë dhe 700 pikë olimpike në Paris 2024 në Grand Slamin e...

“Radar” me Edita Doli mbledh mbi 50 mijë euro për...

Mbi 50 mijë euro nga telefonatat dhe mjetet e dorëzuara në ambientet e Dukagjinit është shuma që është mbledhur deri tani për Gazmend Malokun,...

Të fundit nga rubrika