Hoti për situatën në veri: Veprimet të jenë domosdoshmërisht të koordinuara me miqtë e Kosovës

Ish-kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti

Ish-kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti,ka reaguar për situatën në veri.

“Ligj dhe rend në të gjithë Kosovën. Edhe në veri”, ka shkruar Hoti.

Hoti ka kërkuar që veprimet të jenë të menduara dhe të përgatitura mirë. “Në veçanti dhe DOMOSDOSHMËRISHT të koordinuara me miqtë e Kosovës”, shkruan tutje Hoti.

epre

Shija e redaktorit

Nis Panairi i Librit, shtëpia botuese “Dukagjini” pret lexuesit me...

Shtëpia botuese “Dukagjini” gjendet në qendër të sallës së kuqe të Pallatit të Rinisë, ku pret lexuesit me një ofertë shumë të begatë. Shtëpia botuese...

Arrestohet personi që kërcënoi nënkryetaren e Leposaviqit, Sveçla: Koha e...

Ministri i Punëve të Brendshme, Xhelal Sveçla, ka reaguar pas arrestimit të një personi që ka kërcënuar nënkryetaren e komunës së Leposaviqit, Dragana Miletiq. Me...

Isufaj: Prokuroria Speciale i ka nisur hetimet për sulmin ndaj...

Ushtruesi i Detyrës së kryeprokurorit të Shtetit, Blerim Isufaj, në një prononcim për RTV Dukagjini, e ka konfirmuar se Prokuroria Speciale ka nisur hetimet...

Të fundit nga rubrika