Hoxhaj viziton Thaçin e Veselin: Të vendosur e besimplotë që drejtësia do të triumfojë

“Sot vizitova miqtë e mi, Hashimin dhe Kadriun! Të vendosur e besimplotë që drejtësia do të triumfojë! Historinë e lirisë nuk mund ta ndryshojë askush”, ka shkruar Hoxhaj në Facebook

Deputeti i Partisë Demokratike të Kosovës(PDK), Enver Hoxhaj

Deputeti i Partisë Demokratike të Kosovës(PDK), Enver Hoxhaj, ka vizituar ish-presidentin e Kosovës, Hashim Thaçin dhe ish-kryepalramentin, Kadri Veseli, në Hagë.

Hoxhaj tha se Thaçi e Veseli ishin të vendosur që drejtësia do të triumfojë, duke theksuar se historinë e lirisë nuk mund të ndryshojë askush.

“Sot vizitova miqtë e mi, Hashimin dhe Kadriun! Të vendosur e besimplotë që drejtësia do të triumfojë! Historinë e lirisë nuk mund ta ndryshojë askush”, ka shkruar Hoxhaj në Facebook.

Shija e redaktorit

Radio Dukagjini i’a qet “Pikën”

Radio Dukagjini po vjen me skemë të re programore. “Pikë”, është një ndër emisionet më të reja që do të filloj në kuadër të kësaj...

Më 30 mars në librarinë “Dukagjini” mbahet promovimi i librit...

Më 30 mars, e enjte, në orën 18:00, në librarinë “Dukagjini” do të mbahet promovimi i librit “Pse s'ma ka thënë njeri më parë”, i...

Kosova dhe Izraeli ndajnë pikët; “Dardanët” nisin mbarë kualifikimet për...

Kosova pati një paraqitje solide në ndeshjen e parë të Grupit I në kualifikimet për “Euro 2024”. Në një ndeshje me emocione, Kosova arriti të...

Të fundit nga rubrika