I shumë përfoluri në shtëpinë e “BigBrother”, Mërgim Berisha lëndon gjurin në stërvitje

I shumë përfoluri në shtëpinë e “BigBrother”, Mërgim Berisha lëndon gjurin në stërvitje

Klubi i Bundesligës, Hoffenheimi, ka njoftuar se sulmuesi kosovar, Mërgim Berisha, ka lënduar gjurin.

Kështu Berisha është detyruar të larohet para kohe nga stërvitja që po zhvillonin gjatë së martës.

“Mërgim Berisha lëndoi gjurin gjatë stërvitjes dhe për këtë arsye e ndërpreu më herët stërvitjen. Në ditët në vijim do të bëhen kontrollime më të detajuara”, thuhet në njoftim e klubi gjerman.

Më shumë se për futboll, për të flitej në shtëpinë e “Big Brother VIP Kosova”, nga ish e fejuara e tij, Vesa Vllasaliu, rreth të bëmave të tij me të.

Vesa ka rrëfyer për romancën që kishte me futbollistin dhe se si ishte keqtrajtuar nga ai. Ajo kishte akuzuar Mërgimin dhe Edonën për tradhti, pasi pretendon se shoqja e ngushtë e saj ia ka marrë të fejuarin.

Shija e redaktorit

Spanja kampione e Evropës për herë të katërt

Ka mbaruar super ndeshja mes Spanjës dhe Anglisë në kuadër të finales së Kampionatit Evropian 2024. Pas një loje fantastike, Spanja ka përmbyllur ndeshjen me...

Spanja në finale, mposht Francën

Kombëtarja e Spanjës ka arritur kualifikimin në finale të Euro 2024, pasi mposhti me rezultat 2:1 kombëtaren e Francës në gjysmëfinale. Në pjesën e dytë...

Ballkani triumfon në ndeshjen e parë kualifikuese në Ligën e...

Ballkani ka fituar 2-1 ndaj Santa Coloman në 1/8 e fazës kualifikuese në Ligën e Kampionëve. Ndeshja nisi me një ritëm të qetë, por që...

Të fundit nga rubrika