I vihet zjarri një lokali në Zubin Potok

Një person ka raportuar se lokali i tij në Zubin Potok është tentuar të digjet nga persona të panjohur

Ilustrim

Një lokalit në Zubin Potok i është vënë flaka.

Kështu thuhet në raportin e përditshëm të Policisë së Kosovës ku thuhet se një person ka raportuar se lokali i tij është tentuar të digjet nga persona të panjohur.

Zjarrfikësit e kanë shuar zjarrin, ndërsa rasti është duke u hetuar nga njësitë relevante.

“Zubin Potok 21.01.2023 – 21:30. Ankuesi mashkull kosovar ka informuar se persona të panjohur i kanë vënë zjarrin lokalit të tij, me ç’rast zjarrfikësit kanë shuar zjarrin. Rasti është duke u hetuar nga njësitë relevante”.

Shija e redaktorit

Trupat e FSK-së arrijnë në Adana, priten me duartrokitje nga...

Kontingjenti i parë i FSK-së në operacionin e kërkim-shpëtimit në zonat e prekura nga tërmeti në Turqi, tashmë ka arritur në Adana. Fondacioni SETA në...

Distria Krasniqi fiton medaljen e artë në garën më prestigjioze...

Xhudistja nga Kosova, Distria Krasniqi ka fituar medaljen e artë në turneun "Grand Slamin", i cili po mbahet në Paris të Francës. Distria nuk ndalon...

Albina Kelmendi dhe familja do të performojnë në natën e...

Shqipëria e cila këtë vit prezantohet nga Albina Kelmendi me familje me këngën “Duje”, do të performojnë në natën e dytë gjysmëfinale, më 11...

Më të lexuarat

Avokati i Fatmir Limajt me ultimatum për analistin Hoxha, për...

Analisti i emisionit Debat Plus në RTV Dukagjinin, Dibran Hoxha, i ka publikuar disa mesazhe që i ka marrë në rrjetin e tij social...

Takimi miqësor i dy ikonave të xhudos

Dy ikona të xhudos, Majlinda Kelmendi dhe Teddy Riner, kanë pasur një takim të shkurtë miqësor gjatë Grand Slamit, në Paris. Xhudistja Kelmendi tashmë është...

Shkon mbi 500 numri i viktimave në Turqi dhe Siri

Pasojat e tërmetit që e goditi Turqinë dhe Sirinë të hënën janë të mëdha. Numri i viktimave ka shkuar në më shumë se 500...

Të fundit nga rubrika