Ibrahim Tatlises pas aksidentit këndon këngë popullore në spital

Pas aksidentit, këngëtari i njohur turk, Ibrahim Tatlises, nga videoja e publikuar në rrjete sociale shihet se është në gjendje të mirë shëndetësore

Ibrahim Tatlises, foto nga spitali ku është dërguar pas aksidentit

Këngëtari i njohur turk, Ibrahim Tatlises, i cili mbeti i bllokuar në automjet si pasojë e një aksidenti trafiku në Bodrum Yalikavak në Turqi, është dërguar në spital.

Tatlises në spitalin ku u dërgua dëgjohet duke kënduar këngën “Ağrı Dağın Eteğinde”, derisa raportohet se ai është në gjendje të mirë shëndetësore.

Menaxheri i Tatlises, Polat Yagcı, në llogarinë e tij në rrjetet sociale, me mesazhin “Faleminderit Zot” ka shpërndarë videon e atyre momenteve kur Tatlises këndonte këngë popullore.

 

Gjithashtu, Tatlises i falendëroi fansat e tij, që i kanë shkruar për ta ditur nëse ai është mirë.

“Zoti i bekoftë të gjithë ata që thërrasin dhe pyesin. Shihemi në restorant në mbrëmje. Unë ju dua”, ka shkruar ai.

Ibrahim Tatlises ishte përfshirë në një aksident trafiku. Këtë e kanë bërë të ditur mediat turke, të cilat kanë publikuar edhe fotografi nga vendi i ngjarjes.

Ata arritën ta largonin këngëtarin Tatlises nga automjeti dhe e transferuan në spital, ndërsa fati i personave të tjerë të përfshirë në aksident është ende i paqartë.

Ibrahim Tatlises përfshihet në një aksident trafiku në Turqi

Shija e redaktorit

Fury mposht Chisoran, mbron titullin botëror të peshave të rënda

Boksieri britanik, Tyson Fury, ka mposhtur Derek Chisoran ​​për të mbrojtur titullin e tij WBC, të peshave të rënda. Meçi ka zgjatuar deri në raundin...

Xhubleta shqiptare në 110- vjetorin e Pavarësisë bëhet pjesë Komitetit...

Ministrja e Kulturës së Shqipërisë, Elva Margariti, përmes një videoje të publikuar në llogarinë zyrtare të Ministrisë së Kulturës në Facebook, ka bërë të...

Me pushkë e me penë – 110 vjet shtet

Gjithçka, nisi më 28 Nëntor të vitit 1443. Në këtë ditë, heroi kombëtar i shqiptarëve, Gjergj Kastrioti, ngriti flamurin e shqiponjës dykrenare mbi Kalanë e...

Më të lexuarat

BE merr ‘anë’ në raportet mes Kosovës dhe Serbisë

Emrimi i Nenad Rashiq, Ministër për Kthim dhe Komunitete nga Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, ka ardhur një muaj pas bojkotimit të institucioneve të...

Kardiologu Çelaj për vdekjen e 17-vjeçarit në fushë: Ne e...

Kardiologu Sulejman Çelaj ka folur për rastin e vdekjes së futbollistit të ‘Trepçës 89, Erion Kajtazi. https://www.dukagjini.com/nderron-jete-ne-fushe-futbollisti-17-vjecar-erion-kajtazi/ Përmes një lidhje direkte në emisionin “Dueli Botëror” në...

FIFA nis procedurë disiplinore ndaj Serbisë, por jo edhe ndaj...

FIFA ka iniciuar procedurë disiplinore kundër Federatës së Futbollit të Serbisë. Kështu ka bërë të ditur shtëpia botërore e futbollit, të hënën e pesë dhjetorit,...

Të fundit nga rubrika