Jashari optimist se do të fitojë Shqipëria, thotë se Sylvinho dështoi në ndeshjen e parë 

Hoxhë Bekim Jashari e ka komentuar ndeshjen që pritet të zhvillohet nesër në mes të Shqipërisë dhe Italisë në kuadër të Kampionatit Evropian.

Jashari është shprehu optimist se Shqipëria do të fitojë.

“Dhe unë jam një optimist i madh për ndeshjen e nesërmen dhe aspak nuk e marr parasysh çka tha trajneri, sepse ditën e parë vetë trajneri në pjesën e parë nuk ka bërë paraqitje të mirë në ndeshjen e parë. Në pjesën e dytë ka bërë disa ndryshime pozitive”, ka thënë Jashari në “EuroDueli”.

Shija e redaktorit

Spanja kampione e Evropës për herë të katërt

Ka mbaruar super ndeshja mes Spanjës dhe Anglisë në kuadër të finales së Kampionatit Evropian 2024. Pas një loje fantastike, Spanja ka përmbyllur ndeshjen me...

Spanja në finale, mposht Francën

Kombëtarja e Spanjës ka arritur kualifikimin në finale të Euro 2024, pasi mposhti me rezultat 2:1 kombëtaren e Francës në gjysmëfinale. Në pjesën e dytë...

Ballkani triumfon në ndeshjen e parë kualifikuese në Ligën e...

Ballkani ka fituar 2-1 ndaj Santa Coloman në 1/8 e fazës kualifikuese në Ligën e Kampionëve. Ndeshja nisi me një ritëm të qetë, por që...

Të fundit nga rubrika