Jennifer Lopez ka zbuluar se cilat fytyra të famshme refuzuan ofertën e saj për t’u shfaqur në filmin e saj “This Is Me… Now”.

Snoop Dog, Khloe Kardashian, Taylor Swift, Bad Bunny, Vanessa Hudgens, Lizzo dhe Ariana Grande janë disa nga emrat që kanë refuzuar pjesëmarrjen e tyre në filmin “This Is Me… Now” të Jennifer Lopezit

Jennifer Lopez ka zbuluar se cilat fytyra të famshme refuzuan ofertën e saj për t’u shfaqur në filmin e saj “This Is Me… Now”.

Gjatë dokumentarit të saj të ri të Amazon Prime, “The Greatest Love Story Never Told”, i cili u publikua të martën, këngëtarja 54-vjeçare tregoi se kujt iu dha mundësia.

Nga yje të ‘reality show’, tek këngëtarët dhe aktorët, Jennifer ftoi një sërë personazhesh të famshëm për të marrë pjesë në filmin e saj, shkruan DailyMail.

Një nga anëtarët e ekipit të Jenniferit pretendoi se Snoop Dog, Khloe Kardashian, Taylor Swift, Bad Bunny, Vanessa Hudgens, Lizzo dhe Ariana Grande ose nuk ishin të disponueshëm ose nuk thanë pas ofertës së saj.

Jennifer, dokumentari i së cilës ndan një pasqyrë nga prapaskenat e krijimit të filmit, gjithashtu donte që Jason Momoa dhe Jennifer Coolidge të luanin në filmin e saj.

Emrat e mëdhenj që u shfaqën në lëvizjen e saj përfshinin: Jane Fonda, Trevor Noah, Kim Petras, Post Malone, Keke Palmer, Sofia Vergara, Jenifer Lewis, Jay Shetty, Neil deGrasse Tyson dhe Sadhguru.

Burri i dashur i Jenniferit, Ben Affleck, luajti Rex Stone, ndërsa shoku i saj prej kohësh Fat Joe luante terapistin e saj në film.

Dokumentari i ri e rendit këngëtaren gjatë realizimit të albumit të saj të fundit “This Is Me… Tani” si dhe rrugëtimit të saj njëzetvjeçar drejt ‘dashurisë për veten’. 

Shija e redaktorit

Lansohet platforma e-Komuna, Kurti: Drejt një qeverisjeje digjitale me fokus...

Ministria e Administrimit të Pushtetit Lokal ka organizuar të premten ceremoninë e lansimit të shërbimeve të e-Komuna, e cila është pjesë e platformës shtetërore...

ASK: Në Kosovë s’ka rënie të madhe të numrit të...

Procesi i regjistrimit të popullsisë në Kosovë përfundon këtë të premte, pas fillimit të tij më 5 prill, rezultatet preliminare të të cilit pritet...

Osmani bisedon me homologun gjerman, diskuton rëndësinë e anëtarësimit të...

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, të martën mbrëma ka zhvilluar një bisedë telefonike me homologun gjerman, Frank-Walter Steinmeier. Në një postim në rrjetin social "X",...

Të fundit nga rubrika