Juliana Nura – e eliminuara e tretë në natën finale të Big Brother VIP Kosova

Publiku ka vendosur që finalisti i tretë që duhet menjëherë ta ndërpresë garën për çmimin e madh prej 200 mijë eurosh është Juliana Nura, e njohur si Xhuli.

Xhuli është finalistja e radhës që përmbyll rrugëtimin brenda eksperiencës së Big Brother VIP Kosova, derisa në luftë për fitoren e këtij edicioni të parë vazhdojnë akoma të jenë dy finalistët e tjerë, Stresi dhe Vedati.

Konkurrentja, Xhuli ishte bërë pjesë e BBVK-së që prej pesë dhjetorit.

Shija e redaktorit

Lame: Me intervenimin e NATO-së, UÇK-ja u bë ushtri me...

Ish-gjenerali shqiptar i Divizionit të Kukësit, Kudusi Lame, për 24 vjetorin e bombardimeve të NATO-së drejt caqeve serbe ka thënë se Kosova kishte filluar...

Distria Krasniqi e argjendtë në Gjeorgji

Kampionia olimpike, Distria Krasniqi, në kategorinë -52 kg, ka fituar medaljen e argjendtë dhe 700 pikë olimpike në Paris 2024 në Grand Slamin e...

“Radar” me Edita Doli mbledh mbi 50 mijë euro për...

Mbi 50 mijë euro nga telefonatat dhe mjetet e dorëzuara në ambientet e Dukagjinit është shuma që është mbledhur deri tani për Gazmend Malokun,...

Të fundit nga rubrika