Juliana Pasha do të performojë sonte në stadiumin “Air Albania”

Performanca direkte në stadiumin "Air Albania" do të përfaqësohet nga këngëtarja Juliana Pasha, si dhe Ansambli i Këngëve dhe Valleve do të mbajë paraqitje në mes të dy pjesëve

Shqipëri-Ishujt Faroe luhet sot në 20:45 në “Air Albania”, për ndeshjen e fundit kualifikuese të “Euro 2024” në grupin E.

Tanimë të kualifikuar për në fazën finale të “Gjermani 2024”, mbrëmja e sotme do të jetë festive për 22 mijë shqiptarët në stadium.

Ndërkohë është zbuluar edhe programi festiv i mbrëmjes së sotme. Gjithçka nis në orën 17:45, kur bëhet futja e tifozëve në stadium, duke vijuar më pas me koreografinë para ndeshjes.

Në pushimin në mes të pjesëve do të ketë një performancë nga Ansambli i Këngëve dhe Valleve, teksa pas ndeshjes burime ekskluzive për “Iconstyle” bëjnë me dije se do të jetë e ftuar edhe këngëtarja Juliana Pasha.

Gjithashtu, lojtarët do të dalin në fushë për të përshëndetur tifozët.

Shija e redaktorit

Kukësi i Shqipërisë – Qyteti i parë i nominuar për...

Në kulmin e luftës në Kosovë, kjo zonë me 16,000 persona priti më shumë se 400,000 refugjatë. Tani, Kukësi po përdor historinë e tij...

Intervistë | Rrëfimi i gazetarit Martin Çuni që u torturua...

Ishin vitet e regjimit serb në Kosovë, ato që rëndonin shpatullat e çdo shqiptari që vetëm kërkonte të jetonte i lirë në vendin e...

Forbes publikon renditjen e grave më të fuqishme në botë

Presidentja e Komisionit Evropian, Ursula von der Leyen, është shpallur gruaja më e fuqishme në botë për të dytin vit radhazi në renditjen vjetore...

Të fundit nga rubrika