“Kasaphanë” brenda lokalit te Don Bosko në Tiranë – vritet kamerierja, 5 të plagosur, në mes tyre edhe një fëmijë

Tiranë – “Kasaphanë” në një lokal te Don Bosko në Tiranë, humb jetën banakierja e lokalit.

Ngjarja ka ndodhur në një lokal afër xhamisë.

Deri më tani raportohet se te Trauma kanë shkuar 5 persona, mes tyre një fëmijë që ka marrë plumb në këmbë.

Nuk dihen rrethanat e ngjarjes. Forca të shumta policore kanë rrethuar zonën raporton Noa.al, përcjell Dukagjini.com.

Shija e redaktorit

Radio Dukagjini i’a qet “Pikën”

Radio Dukagjini po vjen me skemë të re programore. “Pikë”, është një ndër emisionet më të reja që do të filloj në kuadër të kësaj...

Më 30 mars në librarinë “Dukagjini” mbahet promovimi i librit...

Më 30 mars, e enjte, në orën 18:00, në librarinë “Dukagjini” do të mbahet promovimi i librit “Pse s'ma ka thënë njeri më parë”, i...

Kosova dhe Izraeli ndajnë pikët; “Dardanët” nisin mbarë kualifikimet për...

Kosova pati një paraqitje solide në ndeshjen e parë të Grupit I në kualifikimet për “Euro 2024”. Në një ndeshje me emocione, Kosova arriti të...

Të fundit nga rubrika