Këta janë garuesit që do të marrin pjesë sonte në kuizin ‘Kush jam unë’

Vazhdon edhe sonte kuizi 'Kush jam unë' në emisionin sportiv më të shikuar në Kosovë 'Dueli Sportiv' në RTV Dukagjini

Njohuritë për futbollin ndërkombëtar tani mund t’i shfaqni në vetëm një adresë ‘Dueli Sportiv’ në RTV Dukagjini.

Tre garuesit e radhës që do të marrin pjesë sonte janë Leutrim Veliu, Gent Morina dhe Erdin Gashi.

Emisioni si zakonisht fillon në ora 22:00, teksa pas diskutimeve të panelistëve në studio është radha e kuizit.

Siç dihet, finalja e madhe do të zhvillohet më 17 dhjetor dhe fituesi do të fitojë 700 euro.

Shija e redaktorit

Realizohet fotografia familjare e samitit në Tiranë

Siç e do zakoni, pjesëmarrësit në samitin “Ukrainë-Europa Juglindore”, që po mbahet në kryeqytetin e Shqipërisë, Tiranë, kanë realizuar “fotografinë familjare” Presidenti i Ukrainës,  Vlodymyr...

Osmani: Momenti i njohjes së Kosovës do të vijë bashkë...

Në Tiranë ka nisur mbërritja e liderëve nga Evropa juglindore në samitin për Ukrainën, që po organizohet me ftesë të kryeministrit të Shqipërisë, Edi...

Cristiano Cardoso, braziliani i Drenicës

Po stërvit shumë larg nga shtëpia, por në Skenderaj ndihet sikur në shtëpi. Cristiano Cardozo është portieri brazilian i Drenica Futsal, të cilin krahas punës...

Të fundit nga rubrika